08
Sep
8 Eylülde gerçekleşecek olan Yüksek Etkili Mentorlük Seminerimize buradan kayıt olabilirsiniz. Etkinlik program detayları mail adresiniz üzerinden sizinle paylaşılacaktır. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. You can register here to our Highly Impact Mentorship Seminar,...
24
Jul
Mentor Effect olarak, girişimlere rehberlik ederken tecrübe edinilen en iyi uygulamaları ve yöntemleri paylaşmak üzere başlattığımız “Best Practices for High Impact Mentors” etkinliğimizin 2.sini Workup iş birliği ile gerçekleştirmeye hazırlanıyoruz. Amacımız en iyi uygulamaların...
26
Jun
Mentor Effect olarak 25 Mayıs'da San Francisco'ya düzenlediğimiz Keşif Gezisinin notlarını 26 Haziran Salı akşamı saat 18:00'de girişimcilik ekosistemi ile StartersHub Levent'de paylaşıyor olacağız.
08
Jun
Mentor Effect, Netmarble, B/S/H ve Unilever ortaklığında Yüksek Etkili Mentorlük Semineri 8 Haziran 2018 tarihinde düzenlendi.
31
May
Mentor Effect tarafından düzenlenen Keşif turu boyunca Vestel Ventures, Shopping @ Gilroy, 3S Landing Pad, myGini,  Nomadic Mentors, Visa,  August, 500.co,  Pax Labs, Onset Ventures,  KPCB,  Berkeley University gibi önemli girişimcilik merkezleri ile görüşmeler gerçekleştirildi. 
17
May
Mentor Effect ve Türk Hava Yolları ortaklığında Yüksek Etkili Mentorlük Semineri 17 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirildi.
17
Mar
Mentor Effect ve Adana Girişimcilik Ekosistemi Derneği ortaklığında Yüksek Etkili Mentorlük Semineri 17 Mart 2018 tarihinde Adana'da düzenlendi.
06
Feb
Mentor Effect ve İş Bankası Workup Girişimcilik Programı ortaklığında "Yüksek Etkili Mentorler için Best Practices" etkinliği 6 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirildi.
27
Jan
Mentor Effect ve İş Bankası Workup Girişimcilik Programı ortaklığında Yüksek Etkili Mentorlük Semineri 27 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirildi.
16
Dec
Mentor Effect ve Erciyes TeknoPark ortaklığında Yüksek Etkili Mentorlük Semineri 16 Aralık 2017 tarihinde Kayseri'de düzenlendi.
25
Nov
Mentor Effect ve TRPE Ventures ortaklığında Yüksek Etkili Mentorlük Semineri 25 Kasım 2017 tarihinde gerçekletirildi.
10
Sep
Mentor Effect ve StartersHub ortaklığında Yüksek Etkili Mentorlük Semineri 9 ve 10 Eylül 2017 tarihinde düzenlendi.